Chladící ručník zaručí pohodlný a bezpečný sport

Během letních dnů je sport příjemnou aktivitou, která s Vámi při dlouhém pobytu venku dokáže nehezky zamávat. Vysoké teploty a neustálé sluneční záření mají za následek přehřátí organismu, úžeh, úpal, dehydrataci či spáleniny od slunce.

Ať už rádi běháte, jezdíte na kole, hrajete golf nebo chodíte do posilovny, chladící ručník si zajisté najde místo ve Vašem životě. Velkou výhodou je jeho lehký materiál, který Vás nebude omezovat, a malé rozměry, díky nimž ho s sebou můžete vzít naprosto kamkoliv.

 

 

 

 

 

Výhoda oproti běžnému ručníku

Chladící ručník je vyroben ze speciálního materiálu, který vydrží

ochlazovat tělo v průměru 2 – 4 hodiny, což je přibližně 6x delší doba než u běžného ručníku. Efekt ochlazení je založen na principu odpařování – vše tedy probíhá čistě bez chemické reakce. Chladící ručník stačí pouze namočit, důkladně vyždímat a pořádně protřepat.

 

 

 

 

 

Snadné využití během sportu

Během namáhavé aktivity je potřeba poskytnout tělu maximální péči. Chladící ručník lze uvázat přes hlavu jako šátek nebo čelenku, čímž okamžitě získáte efektivní ochlazení hlavy, která je nejvíc vystavena slunečnímu záření. V tomto případě Vás ručník nebude nijak brzdit například v jízdě na kole, golfu, běhu, v jízdě na kolečkových bruslích, turistice nebo posilování.

Pokud přehodíte chladící ručník přes ramena, docílíte dlouhodobého ochlazení celého těla a zároveň ramena ochráníte před spálením od slunce. Tato volba je vhodná zejména pro klidnější činnosti, kde nehrozí sklouznutí ručníku z těla dolů. Volným uvázáním kolem krku získáte příjemný pocit neustálého ochlazování. V případě, že ručník již nebudete   potřebovat, můžete ho složit zpět do ochranného obalu.

Osvěžení během tréninku v posilovně

Chladící ručník je ideálním parťákem také do posilovny. Každý poctivý dříč jistě ocení příjemné osvěžení v podobě chladivého otření potu z těla, které Vám vlije novou energii do žil. Pokud při tréninku příliš přeceníte své síly, ručník skvěle zastane práci chladivého obkladu pro vyčerpané tělo.

Chladící ručník můžete objednávat ve třech různých barevných variantách a s praktickým pouzdrem na cesty na www.chladicirucnik.cz.