Chodov přestřílel Pardubice a drží druhé místo v tabulce

FAT PIPE FLORBAL CHODOV měl v posledních dvou kolech velmi zajímavé výsledky. Nejtěsnějším rozdílem vyhrál ve Vítkovicích a doma s Otrokovicemi se radovali hráči Chodova až po nájezdech. I proto si nyní chtěli zlepšit náladu na Pardubicích.

Sokol Pardubice – FAT PIPE FLORBAL CHODOV 6:10 (2:1, 0:1, 4:8)

Branky: 12. Tomáš Dlesk, 19. Filip Bahník, 57. a 59. Ivo Teichman, 58. Patrik Petr, 59. Daniel Škeřík – 5. Michal Strachota, 39. Martin Pražan, 45. a 55. Patrik Dóža, 45. a 56. a 60. Miloš Tyl, 48. a 60. Martin Koutný, 54. Petr Pražák

vyloučení: 1:2 – využití: 0:0

zásahy brankářů: Zdeněk Tvrdý 9 – Jan Barák 14

Neuvěřitelná přestřelka v poslední třetině. Tak by se dal jednoduše nazvat zápas Pardubic s Chodovem. Pojďme ale postupně. Chodov se dokázal prosadit již v páté minutě. Pardubice ale dvěma brankami dostaly hostující pod tlak. Druhá třetina nebyla divácky úplně atraktivní. Chodov pouze vyrovnal díky jednomu dólu na 2:2. Divočina přišla ve třetině třetí.

Skoro minutu po minutě se měnil ukazatel skóre. Prosazovalli se i střelci Tyl a Dóža. Pardubice dokázaly zaregovat až za stavu 8:2 pro hosty, na dorovnání to ale nestařilo. Zajímavost ze zápasu: Hattrick v zápase vstřelil Miloš Tyl.

Další zápasy:

Hu-Fa Panthers Otrokovice – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:3 (1:0, 2:2, 2:1)

Branky: 20. Karel Ťopek, 34. Jaroslav Vaněk, 35. Jaroslav Vaněk, 53. Pavel Krchňáček, 60. Martin Nagy – 23. Tomáš Vojtíšek, 35. Marek Lipový, 42. Jan Kolajta

1. SC Vítkovice – SK Bivoj Litvínov 11:3 (4:1, 4:2, 3:0)

Branky: 5. Petr Jankulár, 9. David Matúš, 13. Jan Šebesta, 17. Radim Ivan, 26. Lukáš Řezanina, 27. Adam Delong, 30. Gabriel Mertha, 40. Marek Švajný, 49. Josef Rýpar, 55. Lukáš Řezanina, 60. Ladislav Gál – 11. Vladimír Běhavý, 21. Jiří Pecháček, 28. Jiří Horák

itelligence Bulldogs Brno – Technology Florbal MB 3:6 (1:0, 1:2, 1:4)

Branky: 15. Jakub Mendrek, 21. Jiří Bauer, 55. Radek Krajcigr – 31. Jan Jelínek, 34. Tomáš Chroust, 43. Josef Pluhař, 50. Jan Natov, 51. Petr Salát, 57. Tomáš Kadlec

Tatran Omlux Střešovice – FbŠ Bohemians 4:3 (1:0, 3:2, 0:1)

Branky: 18. Mikuláš Komárek, 31. Marek Beneš, 32. Marek Deutsch, 38. Petr Brautferger – 21. Vojtěch Bagin, 29. Martin Forman, 58. Radek Mandík