Chodov se těší na domácí zápasy mužů i žen

Florbal Chodov se společně se svými fanoušky těší na tento týden. V něm se totiž na domácí palubovce Sportovní haly Jižní Město představí oba týmy dospělých. Muži proti Bohemians Praha a ženy proti Vítkovicím.

Po reprezentační pauze se opět rozbíhají nejvyšší soutěže a jelikož do konce základní části chybí oběma týmům 4 zápasy, tak je jasné, že jde do tuhého. Ve středu 10. února od 19 hodin se muži po více než měsíci představí doma a budou hostit tým FbŠ Bohemians. „Toto derby je výjimečné tím, že je zasvěceno hokejce FAT PIPE RAW CONCEPT, kterou si bude moci odnést jeden šťastný divák,“ řekl trenér Florbalu Chodov David Podhráský. Pozvánku na tento zápas najdete na Facebooku: https://www.facebook.com/events/981135185267220/

Chodov se bude opírat nejvíce o své útočné duo Patrik Dóža a Tom Ondrušek. Právě Ondrušek se podepsal také pod postupem české reprezentace na Mistrovství světa. Tyto dva ale výborně doplňuje také Miloš Tyl. Za to Bohemians sázejí na tvrdou hru. Ta občas je i potrestaná. Zajímavé tedy je, že Bohemians mají ve svém středu hned dva hráče, kteří mají jeden z nejvyšších počtů trestných minut. Adam Růžek jich má 29 a David Šimek 17.

V pátek 12. února od 19.30 hodin se pak doma představí i ženy. Ty budou hostit Vítkovice a ve hře bude první místo po základní části Extraligy žen. „K tomu, aby první místo obsadily lvice, bude potřeba poměrně vysokého vítězství, takže zápas nabízí hodně atraktivní zápletku,“ okomentoval opět Podhráský.

Nejlepšími hráčkami v poštu bodů jsou Adéla Pantělejevová a Denisa Ferenčíková za Vítkovice a Anet Jarolímová s Martinou Řepkovou za Chodov. Souboj dvou velmi útočných týmů tak může přinést opravdovou pochoutku florbalu.

O obou zápasech Vás budeme informovat.