Fed cup: Strýcová kanárem vyprovodila Bacsinszkou

Strýcová získala první gem na svém podání. Ve druhé hře se dostala ke dvěma breakballům, když zahrála skvělou výměnu. Bacsinszká zahrála míč do sítě a česká tenistka šla do vedení 2:0. V následující hře se dostala do problémů, když musela odvracet 30:0. Nakonec se jí ale podařilo srovnat a dostat se k výhodě. I na dalším podání Strýcová zatlačila švýcarku a vybojovala si vedení 4:0.

Na následném podání Strýcové se dostala Bacsinszká ke dvěma breakballům, ale Strýcová průběh otočila a dostala se do vedení 5:0. Třetí podání Bacsinszké mohlo zakončit sadu. Česká tenistka se o to postarala. Bacsinszká jí pomohla několika nevynucenými chybami a Strýcová tak vyhrála první sadu 6:0.

Ve druhé sadě se Strýcová čistou hrou na podání Bacsinszké dostala do vedení 2:0. První gem v zápase Švýcarka uhrála až v desáté hře. Získala dva své servisy. Naopak Strýcové se podařilo ještě prolomit podání soupeřky a za stavu 5:2 podávala na výhru. Bacsinszká pomohla Strýcové nevynucenou chybou a česká tenistka tak získala pro Česko první bod.