Herbadent těsně porazil Vítkovice, Chodov vyklepl Ostravu

Herbadent Praha – 1. SC Vítkovice Oxdog

Do branky domácího týmu se postavila Jana Christiánová. První gól padl hned 3 vteřiny po začátku zápasu. Herbadent se ujal vedení díky Dominice Steinbachové. Vítkovice vyrovnaly ve 14. minutě. V přesilové hře se prosadila Denisa Ferenčíková. Herbadent začal druhou třetinu stejně jako první. Ve čtvrté minutě vstřelila opět vedoucí branku Denisa Billá.

Vítkovicím se podařilo opět vyrovnat, konkrétně Monice Šponiarové, která vstřelila gól při úprku ve vlastním oslabení. Ostravský tým nakonec vstřelil i vítězný gól. Bohužel do špatné branky, když pět minut před koncem, tečovala mimo dosah brankářky Vismevské balónek Riitta Lankinenová. Herbadent tedy díky vlastnímu gólu zvítězil 3:2.

FBC Ostrava – Florbal Chodov

S druhou Ostravou se utkal i další pražský tým – Chodov. Pražské obhájkyně titulu se svým soupeřem, ale měly mnohem menší problémy, než hráčky Herbadentu. Chodov v Ostravě zvítězil, i díky pěti bodům Anet Jarolímové a hattricku Martiny Řepkové, 10:3.

FBS Olomouc – FBŠ Bohemians 1:6

Elite Praha – Sokol Židenice 7:3

TJ Sokol Královské Vinohrady – FBC Liberec 4:7

FBK Jičín – Tatran Střešovice 5:3