Holkám můžu pogratulovat, řekla po zápase s ELITE trenérka Chodova

Trenérka FAT PIPE Florbal Chodov Michaela Marešová po pátečním zápase s ELITE Praha promluvila o tom, jak tým na zápas připravovala a v jakém rozpoložení se vrátily reprezentantky.

Jak se Vám líbil výkon Vašeho týmu?

Já myslím, že potom předchozím zápase, který jsme s ELITE nedávno absolvovaly, jsme si daly pozor na chyby, které jsme učinily. Holkám můžu poděkovat a pogratulovat k tomu, že z obrany jsme hrály mnohem lépe. Jistěji, držely jsme balon.

Co byste naopak zkritizovala?

Chyběla nám větší agresivita a důraz v osobních soubojích. A málo častou střelbu.

Koho byste za dnešní zápas pochválila?

To se nedá úplně říct, některé hráčky mě potěšily svým výkonem. Jiné nastoupily přes bolest a zapření. Kdybych ale měla říct jedno jméno, tak asi Terku Pilíkovou. Ta zahrála na beku výbormě.

Připravovaly jste se speciálně na nějakou hráčku?

Vůbec ne, nás zajímá naše hra. Obzvlášť v této fázi soutěže. Připravujeme se na play-off a pracujeme hlavně na své hře.

Jak se Vám vrátily reprezentantky z MS? Byly tam bolístky?

Eliška Vrátná hrála například s teplotou, Anet Jarolímová musela v průběhu zápasu odstoupit s bolavým kotníkem, který si přivezla z repre, ale jsem ráda, že holky přijely s chutí do zápasu. A chtěly hrát.

Právě na Anet Jarolímovou směřovala další otázka. Jak je na tom?

Zatím nemůžeme říct, zda to bude na delší dobu. Už se s ní nějakou dobu toto zranění vleče. Léčení odsouvala kvůli přípravě na MS. Teď ale rozhodne dostane na odpočinek prostor.

Čeká Vás pohárový zápas a ještě zápas v Olomouci. Co bude potom?

Po neděli plánujeme týden individuální přípravu a dobrovolně se hráčky budou moci sejít. Poté už budeme mít nějaký trénink.