Hradecké volejbalistky doprodávají kalendář

Toto jistě ani jedna z nich nečekala. Volejbalistky TJ Slavia Hradec Králové nafotily odvážný kalendář. O tomto kalendáři jsme Vás již informovali před časem: http://www.isportuj.cz/hradecke-volejbalistky-se-svlekly-pro-kalendar/.

Nyní si však hradecké hráčky tento nápad velmi pochvalují. „Těšíme se z nevídané přízně. Takový zájem o kalendáře jsme vážně nečekaly“ popisuje Zuzana Přikrylová, kapitánka hradeckých volejbalistek.

A tato přízeň má pomoci děvčatům z východočeské metropole do 1. národní ligy. Tu jim zajistí pouze výhra ve skupině B 2. národní ligy. Na první místo, které zatím drží Havlíčkův Brod, Hradec ztrácí 1 bod. Všechny výsledky i los 2. národní ligy žen, skupiny B najdete zde: http://www.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=5058

Zpět ale ke kalendářům. Těch zbývá několik posledních kusů. A ty se dají koupit na těchto prodejních místech. V hospodě Pod Rampou, která je v areálu haly TJ Slavia, dále v pizzérii Pizza Luigi V Kopečku, v kavárně U Lišáka v Tomkově ulici a naposledy také ve fitcentru Fit4Fun v Eurocentru.

Dále také si ho můžete objednat na e-mailu zenyslaviahk@seznam.cz.

Napsat komentář