Mistrovství ČR v beachvolejbalu se blíží!

Po skončeném mistrovství světa v beachvolejbalu se blíží také republikový šampionát. Ten se bude konat po roční pauze opět v hlavním městě – tentokrát v areálu Gutovka.

Letošní UNIQA MČR v beachvolejbalu – vrcholnou akci domácích soutěží roku pořádá Beachclub Strahov. Domov ale nenajde na vršku nad Prahou ale ve volnočasovém a sportovním areálu Gutovka v Praze 10 – Strašnicích. Konat se bude od 1.9 do 3.9.2017.

mcr_plakat_prezentaceÚčastnit obou turnajů – mužů i žen – by se měla celá česká špička. Tituly z loňského turnaje v Brně budou v mužské kategorii obhajovat Jindřich Weiss a Martin Tichý. Těm ale budou připraveni konkurovat například české jedničky David Schweiner a Ondřej Perušič. Poslední měsíce má výbornou formu také tým Marcel Mysliveček a Martin Pihera. Zajímavá bude také cesta turnajem u bratrského páru David Kufa (vítěz MČR v roce 2015) a Robert Kufa.

Ženský turnaj přinese asi neočekávanější souboj. Účast totiž přislíbily nedávno evropské i české jedničky Barbora Hermanová a Markéta Sluková a přihlášeny již jsou i Michala Kvapilová s Kristýnou Kolocovou. Návrat na kurty si na posledním Super Cupu užil pár Diana Žolnerčíková a Martina Jakubšová, ani ty si jistě republikový šampionát nenechají ujít. Celou sezónu potvrzuje dobrou formu i Šárka Nakládalová a Martina Bonnerová. Za touto čtveřicí je ale velký zástup dalších, které budou čekat na zaváhání favoritů.

Pro návštěvníky bude po celou dobu turnaje připraven bohatý program, soutěže o hodnotné ceny od sponzorů akce a otevřeny budou rovněž všechny aktivity Gutovky ZDARMA.