Park Golf v Hradci Králové plánuje zajímavé září!

První zářijové dny nejsou jen o tom, že si školáci zvykají na školu. Na Park Golfu v Hradci Králové budou i o zajímavých akcích. A my Vám je teď přestavíme.

Společenský večer, 6.9.2014 od 18:00

Užijte si společenský život, nechte se rozmazlovat a užijte si večer
na plné obrátky!

Park Golf Hradec Králové pro Vás přichystal SPOLEČENSKÝ VEČER, který se uskuteční 6. září od 18:00. Těšit se můžete na módní přehlídku značky Sportalm, kosmetiku Myopharma, módní brýle. Co Vy na to, přidáte se? Vstup na večer je zdarma. Na místě máte možnost využít služeb výjimečné restaurace. K objednání bude nabídka jedinečného rautu, nebo i degustace vína.

Místa si můžete rezervovat na kontaktu: Telefon: +420 723 848 039, E – mail: recepce@parkgolf.cz

Den otevřených dveří,  13.9.2014 od 10:00

Dne 13.9.2014 připravil areál Park Golf v Hradci Králové Den otevřených dveří pro širokou veřejnost. Každý zde má možnost vyzkoušet si golf pod vedením zkušených trenérů úplně zdarma. Návštěvníci dostanou k dispozici kompletní vybavení i prostor pro své golfové začátky.

Speciální program potom bude připraven pro děti, které si vyzkouší SNAG Golf. Dětskou variantu této hry pro nejmenší. Zváni jsou zájemci o tuto hru všech věkových kategorií. Poslední Dne otevřených dveří, který se uskutečnil na jaře se zúčastnilo více než 100 návštěvníků. Doufáme, že toto číslo se nám podaří překonat.

Napsat komentář