Soukalová dojela ve sprintu pátá!!

Veronika Vítková se startovním číslem 7 musela po prvním položce na dvě trestná kola. Na položce ve stoje udělala jednu chybu a musela na trestné kolo. Česká biatlonistka se díky nejrychlejšímu běhu skončila 21.

Na trestné kolo musela i Gabriela Soukalová, když na střelbě v leže jednou minula. Na druhé střelbě česká biatlonistka neminula a ze střelnice odjížděla na 2. místě a do cíle dojela na třetím a nakonec skončila pátá.

Jitka Landová na ležce udělala dvě chyby. Na položce ve stoje jednou minula a skončila na 54. místě.

Eva Puskarčíková první položku zastřílela čistě. Na druhé stojce, ale udělala dvě chyby a skončila na 47. příčce.

První střelbu zastřílela čistě i Barbora Tomešová. Stojku zastřílela s jednou chybou a skončila na 40. místě.

Na první střelbě minula i Kaisa Makarainenová. Chyby se nevyvarovala ani na druhé střelbě a odjížděla s celkem třemi trestnými koly. Žlutý trikot pro vedoucí ženu světového poháru od 24. Kaisy Makarainenové přebrala bez chyby jedoucí Darja Domrachevová, která si jasně dojela pro první místo. S jednou chybou na stojce dojela Tiril Eckhoffová. Norská naděje skončila na 8. místě. Druhá dojela Laura Dahlmeierová. Třetí skončila Dorin-Habertová.

První místo ve světovém poháru přebrala Darja Domrachevová. O deset bodů zaostává Kaisa Makarainenová. O 207 bodů za Kaisou Makarainenovou je Veronika Vítková na třetím místě. O deset bodů zpět za českou biatlonistkou je Valj Semerenková. Pátá je Francizska Hildebrandová. Na šestém místě figuruje Dorotha Wierrerová. Sedmá je Gabriela Soukalová o 21 bodů před Italkou Karin Oberhoferovou. Devátá je Tiril Eckhoffová. Na 37. místě přůběžného pořadí figuruje Eva Puskarčíková. Jitka Landová je na 44. místě. Barbora Tomešová se posunula na 70. místo.

Napsat komentář