VYSOČINA FLOORBALL CUP – NEJVĚTŠÍ FLORBALOVÁ AKCE NA VYSOČINĚ – letos již podruhé

Florbal patří mezi nejoblíbenější sporty v České republice. A toho se drží také ve Světlé nad Sázavou. Po loňském prvním a úspěšném ročníku se světelský florbalový oddíl rozhodl opět zorganizovat Vysočina Floorball cup – Největší florbalovou akci na Vysočině. A letos v něm bude spousta novinek.

Stejně jako v loňském roce se bude konat turnaj žen. “Po loňském roce, kdy jsme měli dost pozitivních ohlasů, jsme nemohli náš ženský tým zklamat,” říká Michaela Poláková, ředitelka turnaje. Ženský turnaj se bude konat 17. srpna ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě. “Opět budeme usilovat o účast jednoho týmu z nejvyšší české soutěže a o vysokou kvalitu účastníků turnaje,” popsala Poláková.

Velkou novinkou je ale to, že navíc se budou konat také turnaje pro kategorie dorostenců a dorostenek. “Obě tyto kategorie jsou jedny z těch nejúspěšnějších, které máme ve Světlé. I proto jsme se rozhodli jim dát dárek za jejich výkony,” vysvětlila novinky ředitelka turnaje. Oba turnaje pro mládežnické týmy se budou konat v Ledči nad Sázavou – 20. července pro dorostenky a o den později pro dorostence.

Organizátoři se také mohou spolehnout na sponzory a podporu z loňského roku. “Jsme moc rádi, že stejně jako v loňském roce, dal záštitu našemu turnaji europoslanec a rodák z Ledče nad Sázavou Tomáš Zdechovský. Zároveň můžeme účastníkům opět slíbit originální ceny od Klubu Pánů z Ponožkovic,” řekla za organizátory Michaela Poláková.

Protože v letošním roce se turnaj opravdu rozrostl, přidali organizátoři další novinku. “Tou je web http://vysocinafloorballcup.cz Na něm najdou všichni veškeré informace a také online přihlášku,” ukončuje Poláková.

Společně s tímto webem byla spuštěny také oficiální události na Facebookové stránce https://www.facebook.com/vysocinafloorballcup/ :

https://www.facebook.com/events/1180307048798621/

https://www.facebook.com/events/336477940409529/

https://www.facebook.com/events/1573895076046936/